Paikka: Turha, TURH5498
Päivämäärät: Kisapäivä 21.06.2016, VIP 19.06.2016
Vastuuhenkilö: Aaria VRL-01733
Arvontatapa: Lyhyt
Avoimuus: Kaikille avoimet
Osallistumisohjeet: Sähköpostiin otsikolla KRJ05-09 muodossa:
Luokka nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

  • Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa.
  • Yksi kilpailija saa osallistua yhteen luokkaan enintään kolmella hevosella.
  • Yksi hevonen voi osallistua enintään kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan.

    Luokat ja osallistujat:

    Luokka 1. Helppo B: 30/30
    1. yaren (VRL-04468) - Villahaan Miilo VH15-018-0800
    2. eva (VRL-03938) - Don Vican VH15-164-0012
    3. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika VH16-018-1175
    4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    5. eva (VRL-03938) - Texas Lemon VH16-164-0007
    6. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    7. yaren (VRL-04468) - Aikaalan Ilopilleri VH12-018-0614
    8. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    9. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus
    10. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
    11. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
    12. Milja H. (VRL-10674) – Neitosten Karkuretki
    13. Bris (VRL-14307) - EC Vulcan
    14. Marcia (VRL-00569) - Nandor Valvik VH16-034-0015
    15. Ninni H. (VRL-05766) - Hopearinteen Canley VH13-027-0169
    16. Marcia (VRL-05569) - Devnet Callisto VH16-031-0457
    17. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    18. Oresama (VRL-02753) - Äipän Anarkisti
    19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    20. yaren (VRL-04468) - Hunajapuron Cecilius VH06-018-0671
    21. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies VH16-018-1174
    22. eva (VRL-03938) - Denzel Bijou Praline VH16-061-0015
    23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    24. Bris (VRL-14307) - Drava vom Belves
    25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kasku VH16-018-0889
    26. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    27. Milja H. (VRL-10674) – Jellonakuningas
    28. Milja H. (VRL-10674) – Hartwig's Saphire
    29. Oresama (VLR-02753) - Zombie Dance VH13-031-0618
    30. Marcia (VRL-05569) - Mister Sexty VH06-031-9724

    Luokka 2. Helppo B: 30/30
    1. eva (VRL-03938) - Don Vican VH15-164-0012
    2. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    3. Aaria (VRL-01733) - Huvitutin Hulina VH16-018-1235
    4. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
    5. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus
    6. Bris (VRL-14307) - Drava vom Belves
    7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    8. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    9. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla
    10. yaren (VRL-04468) - Aikaalan Ilopilleri VH12-018-0614
    11. Ninni H. (VRL-05766) - Hopearinteen Canley VH13-027-0169
    12. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
    13. yaren (VRL-04468) - Hunajapuron Cecilius VH06-018-0671
    14. Milja H. (VRL-10674) – Vihainen Viinirypäle
    15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kasku VH16-018-0889
    16. Oresama (VRL-02753) - Äipän Anarkisti
    17. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    18. Aaria (VRL-01733) - Turhan Arkajalka VH16-018-1234
    19. yaren (VRL-04468) - Villahaan Miilo VH15-018-0800
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
    21. Milja H. (VRL-10674) – Vadelmavenepakolainen
    22. eva (VRL-03938) - Texas Lemon VH16-164-0007
    23. Veera (VRL-14299) - Virmalan Nuutti VH15-018-0143
    24. Oresama (VLR-02753) - Zombie Dance VH13-031-0618
    25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    26. eva (VRL-03938) - Denzel Bijou Praline VH16-061-0015
    27. Milja H. (VRL-10674) – Hartwig's Saphire
    28. Bris (VRL-14307) - EC Vulcan
    29. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530

    Luokka 3. Helppo A: 30/30
    1. alex. (VRL-00136) - It's Alright arc9 VH14-029-0235
    2. Milja H. (VRL-10674) – Susijengin Tervalehto
    3. alex. (VRL-00136) - Still Dreaming arc9 ox VH14-003-0257
    4. Aaria (VRL-01733) - Huvitutin Hulina VH16-018-1235
    5. Adsku (VRL-13542) - KV Enneuni
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hurmaus VH16-018-0708
    8. Melina (VRL-11408) - Runon Lisette
    9. Milja H. (VRL-10674) – Peanut Buttercup
    10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
    11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    12. yaren (VRL-04468) - H.A. Kuoleman Lento VH11-018-1595
    13. Ninni H. (VRL-05766) - Taivaantakoja VH16-018-0168
    14. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    15. Bris (VRL-14307) - Moon Kuisma
    16. alex. (VRL-00136) - Wincare's Adrastea VH14-011-0299
    17. Melina (VRL-11408) - Jukolan Jalavatar
    18. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rämäralli VH15-018-2433
    19. Aaria (VRL-01733) - Fiktion Loistokas VH16-018-1237
    20. eva (VRL-03938) - Quarttuor VH16-039-0006
    21. eva (VRL-03938) - Vidi Blanca VH16-029-0168
    22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102
    23. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
    24. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Elokuunsirppi VH15-018-2434
    25. Milja H. (VRL-10674) – Ajan Kosto
    26. Aaria (VRL-01733) - Turhan Arkajalka VH16-018-1234
    27. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    28. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028
    29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    30. Milja (VRL-00692) - Chéri VH16-031-0033

    Luokka 4. Helppo A: 30/30
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Lisette
    2. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    4. Adsku (VRL-13542) - KV Enneuni
    5. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Aivelo VH16-018-1214
    6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    7. yaren (VRL-04468) - H.A. Kuoleman Lento VH11-018-1595
    8. Aaria (VRL-01733) - Fiktion Loistokas VH16-018-1237
    9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102
    10. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu
    11. Bris (VRL-14307) - Runon Jalmari
    12. Milja H. (VRL-10674) – Keikarin Jymyjätkä
    13. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    14. eva (VRL-03938) - Quarttuor VH16-039-0006
    15. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Kykykeiju
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Huvitutin Helena
    17. Bris (VRL-14307) - EC Ameria
    18. eva (VRL-03938) - Vidi Blanca VH16-029-0168
    19. alex. (VRL-00136) - Scotspine Picture Perfect VH16-031-0004
    20. Milja H. (VRL-10674) – Kanajeejee
    21. alex. (VRL-00136) - Just Saying arc9 ox VH14-003-0269
    22. alex. (VRL-00136) - Scotspine Domino Effect VH16-031-0127
    23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
    24. Bris (VRL-14307) - GW Seven Sins
    25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
    27. yaren (VRL-04468) - Kuuralehdon Milka VH15-018-1277
    28. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hurmaus VH16-018-0708
    30. Melina (VRL-11408) - Jukolan Jalavatar