Paikka: Turha, TURH5498
Päivämäärät: Kisapäivä 22.06.2016, VIP 19.06.2016
Vastuuhenkilö: Aaria VRL-01733
Arvontatapa: Lyhyt
Avoimuus: Kaikille avoimet
Osallistumisohjeet: Sähköpostiin otsikolla KRJ05-09 muodossa:
Luokka nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

  • Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa.
  • Yksi kilpailija saa osallistua yhteen luokkaan enintään kolmella hevosella.
  • Yksi hevonen voi osallistua enintään kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan.

    Luokat ja osallistujat:

    Luokka 1. Helppo B: 30/30
    1. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika VH16-018-1175
    2. Bris (VRL-14307) - Drava vom Belves
    3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kasku VH16-018-0889
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies VH16-018-1174
    6. eva (VRL-03938) - Texas Lemon VH16-164-0007
    7. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    8. Marcia (VRL-05569) - Mister Sexty VH06-031-9724
    9. Milja H. (VRL-10674) – Neitosten Karkuretki
    10. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
    11. Milja H. (VRL-10674) – Jellonakuningas
    12. eva (VRL-03938) - Denzel Bijou Praline VH16-061-0015
    13. Bris (VRL-14307) - EC Vulcan
    14. Oresama (VRL-02753) - Äipän Anarkisti
    15. Milja H. (VRL-10674) – Hartwig's Saphire
    16. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus
    17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    18. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
    19. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    20. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    22. Ninni H. (VRL-05766) - Hopearinteen Canley VH13-027-0169
    23. yaren (VRL-04468) - Hunajapuron Cecilius VH06-018-0671
    24. yaren (VRL-04468) - Aikaalan Ilopilleri VH12-018-0614
    25. Marcia (VRL-00569) - Nandor Valvik VH16-034-0015
    26. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    27. Oresama (VLR-02753) - Zombie Dance VH13-031-0618
    28. eva (VRL-03938) - Don Vican VH15-164-0012
    29. yaren (VRL-04468) - Villahaan Miilo VH15-018-0800
    30. Marcia (VRL-05569) - Devnet Callisto VH16-031-0457

    Luokka 2. Helppo B: 30/30
    1. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus
    2. yaren (VRL-04468) - Villahaan Miilo VH15-018-0800
    3. eva (VRL-03938) - Denzel Bijou Praline VH16-061-0015
    4. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    5. Aaria (VRL-01733) - Huvitutin Hulina VH16-018-1235
    6. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    7. Oresama (VRL-02753) - Äipän Anarkisti
    8. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
    9. Milja H. (VRL-10674) – Vihainen Viinirypäle
    10. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    11. Milja H. (VRL-10674) – Hartwig's Saphire
    12. Bris (VRL-14307) - EC Vulcan
    13. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
    14. eva (VRL-03938) - Texas Lemon VH16-164-0007
    15. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    16. Milja H. (VRL-10674) – Vadelmavenepakolainen
    17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kasku VH16-018-0889
    18. eva (VRL-03938) - Don Vican VH15-164-0012
    19. yaren (VRL-04468) - Aikaalan Ilopilleri VH12-018-0614
    20. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
    21. yaren (VRL-04468) - Hunajapuron Cecilius VH06-018-0671
    22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    23. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla
    24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    25. Oresama (VLR-02753) - Zombie Dance VH13-031-0618
    26. Bris (VRL-14307) - Drava vom Belves
    27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    28. Ninni H. (VRL-05766) - Hopearinteen Canley VH13-027-0169
    29. Aaria (VRL-01733) - Turhan Arkajalka VH16-018-1234
    30. Veera (VRL-14299) - Virmalan Nuutti VH15-018-0143

    Luokka 3. Helppo A: 30/30
    1. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102
    4. eva (VRL-03938) - Vidi Blanca VH16-029-0168
    5. Aaria (VRL-01733) - Huvitutin Hulina VH16-018-1235
    6. Bris (VRL-14307) - Moon Kuisma
    7. Milja H. (VRL-10674) – Ajan Kosto
    8. Aaria (VRL-01733) - Turhan Arkajalka VH16-018-1234
    9. Melina (VRL-11408) - Jukolan Jalavatar
    10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hurmaus VH16-018-0708
    11. Melina (VRL-11408) - Runon Lisette
    12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    13. Aaria (VRL-01733) - Fiktion Loistokas VH16-018-1237
    14. eva (VRL-03938) - Quarttuor VH16-039-0006
    15. Milja (VRL-00692) - Chéri VH16-031-0033
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
    17. alex. (VRL-00136) - Wincare's Adrastea VH14-011-0299
    18. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028
    19. yaren (VRL-04468) - H.A. Kuoleman Lento VH11-018-1595
    20. Milja H. (VRL-10674) – Peanut Buttercup
    21. alex. (VRL-00136) - It's Alright arc9 VH14-029-0235
    22. Adsku (VRL-13542) - KV Enneuni
    23. alex. (VRL-00136) - Still Dreaming arc9 ox VH14-003-0257
    24. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Elokuunsirppi VH15-018-2434
    25. Ninni H. (VRL-05766) - Taivaantakoja VH16-018-0168
    26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    27. Milja H. (VRL-10674) – Susijengin Tervalehto
    28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
    29. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rämäralli VH15-018-2433
    30. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986

    Luokka 4. Helppo A: 30/30
    1. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Kykykeiju
    2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu
    5. eva (VRL-03938) - Quarttuor VH16-039-0006
    6. alex. (VRL-00136) - Scotspine Domino Effect VH16-031-0127
    7. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    8. Bris (VRL-14307) - EC Ameria
    9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hurmaus VH16-018-0708
    10. Milja H. (VRL-10674) – Keikarin Jymyjätkä
    11. Bris (VRL-14307) - Runon Jalmari
    12. alex. (VRL-00136) - Scotspine Picture Perfect VH16-031-0004
    13. Ninni H. (VRL-05766) - Huvitutin Helena
    14. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
    15. alex. (VRL-00136) - Just Saying arc9 ox VH14-003-0269
    16. yaren (VRL-04468) - Kuuralehdon Milka VH15-018-1277
    17. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Aivelo VH16-018-1214
    18. Aaria (VRL-01733) - Fiktion Loistokas VH16-018-1237
    19. Adsku (VRL-13542) - KV Enneuni
    20. Bris (VRL-14307) - GW Seven Sins
    21. eva (VRL-03938) - Vidi Blanca VH16-029-0168
    22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102
    23. yaren (VRL-04468) - H.A. Kuoleman Lento VH11-018-1595
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
    26. Melina (VRL-11408) - Jukolan Jalavatar
    27. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    28. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Lisette
    30. Milja H. (VRL-10674) – Kanajeejee