Paikka: Turha, TURH5498
Päivämäärät: Kisapäivä 23.06.2016, VIP 19.06.2016
Vastuuhenkilö: Aaria VRL-01733
Arvontatapa: Lyhyt
Avoimuus: Kaikille avoimet
Osallistumisohjeet: Sähköpostiin otsikolla KRJ05-09 muodossa:
Luokka nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.

  • Jokaiseen luokkaan otetaan 30 ratsukkoa.
  • Yksi kilpailija saa osallistua yhteen luokkaan enintään kolmella hevosella.
  • Yksi hevonen voi osallistua enintään kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan.

    Luokat ja osallistujat:

    Luokka 1. Helppo B: 30/30
    1. Oresama (VLR-02753) - Zombie Dance VH13-031-0618
    2. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
    3. Milja H. (VRL-10674) – Jellonakuningas
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Hopearinteen Canley VH13-027-0169
    5. Milja H. (VRL-10674) – Neitosten Karkuretki
    6. eva (VRL-03938) - Texas Lemon VH16-164-0007
    7. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    8. yaren (VRL-04468) - Hunajapuron Cecilius VH06-018-0671
    9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    10. eva (VRL-03938) - Don Vican VH15-164-0012
    11. Milja H. (VRL-10674) – Hartwig's Saphire
    12. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    13. Marcia (VRL-05569) - Devnet Callisto VH16-031-0457
    14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    15. eva (VRL-03938) - Denzel Bijou Praline VH16-061-0015
    16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kasku VH16-018-0889
    17. Marcia (VRL-00569) - Nandor Valvik VH16-034-0015
    18. Bris (VRL-14307) - Drava vom Belves
    19. Bris (VRL-14307) - EC Vulcan
    20. yaren (VRL-04468) - Aikaalan Ilopilleri VH12-018-0614
    21. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    23. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Hymnin Yhden naisen mies VH16-018-1174
    25. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    26. yaren (VRL-04468) - Villahaan Miilo VH15-018-0800
    27. Marcia (VRL-05569) - Mister Sexty VH06-031-9724
    28. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika VH16-018-1175
    29. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
    30. Oresama (VRL-02753) - Äipän Anarkisti

    Luokka 2. Helppo B: 30/30
    1. Milja H. (VRL-10674) – Vihainen Viinirypäle
    2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
    3. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus
    4. eva (VRL-03938) - Denzel Bijou Praline VH16-061-0015
    5. Ninni H. (VRL-05766) - Hopearinteen Canley VH13-027-0169
    6. Melina (VRL-11408) - Baloo VH14-093-0047
    7. yaren (VRL-04468) - Aikaalan Ilopilleri VH12-018-0614
    8. Aaria (VRL-01733) - Turhan Arkajalka VH16-018-1234
    9. Aaria (VRL-01733) - Huvitutin Hulina VH16-018-1235
    10. Melina (VRL-11408) - Runon Taavi VH16-018-0906
    11. Veera (VRL-14299) - Virmalan Nuutti VH15-018-0143
    12. Bris (VRL-14307) - Drava vom Belves
    13. Oresama (VRL-02753) - Äipän Anarkisti
    14. eva (VRL-03938) - Don Vican VH15-164-0012
    15. Milja H. (VRL-10674) – Vadelmavenepakolainen
    16. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla
    17. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433
    18. eva (VRL-03938) - Texas Lemon VH16-164-0007
    19. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213
    20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sumppi VH16-018-1075
    21. Bris (VRL-14307) - EC Vulcan
    22. Melina (VRL-11408) - Vinds Vannlilje VH16-053-0038
    23. Oresama (VLR-02753) - Zombie Dance VH13-031-0618
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kasku VH16-018-0889
    25. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
    26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
    27. yaren (VRL-04468) - Villahaan Miilo VH15-018-0800
    28. yaren (VRL-04468) - Hunajapuron Cecilius VH06-018-0671
    29. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
    30. Milja H. (VRL-10674) – Hartwig's Saphire

    Luokka 3. Helppo A: 30/30
    1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085
    2. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Rämäralli VH15-018-2433
    3. Bris (VRL-14307) - Moon Kuisma
    4. Milja (VRL-00692) - Chéri VH16-031-0033
    5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102
    6. Milja H. (VRL-10674) – Ajan Kosto
    7. alex. (VRL-00136) - Still Dreaming arc9 ox VH14-003-0257
    8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    9. Melina (VRL-11408) - Jukolan Jalavatar
    10. Ninni H. (VRL-05766) - Taivaantakoja VH16-018-0168
    11. eva (VRL-03938) - Vidi Blanca VH16-029-0168
    12. Melina (VRL-11408) - Runon Lisette
    13. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    14. Adsku (VRL-13542) - KV Enneuni
    15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
    16. yaren (VRL-04468) - H.A. Kuoleman Lento VH11-018-1595
    17. eva (VRL-03938) - Quarttuor VH16-039-0006
    18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hurmaus VH16-018-0708
    19. Milja H. (VRL-10674) – Susijengin Tervalehto
    20. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Elokuunsirppi VH15-018-2434
    21. alex. (VRL-00136) - Wincare's Adrastea VH14-011-0299
    22. Aaria (VRL-01733) - Huvitutin Hulina VH16-018-1235
    23. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028
    24. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
    25. Aaria (VRL-01733) - Turhan Arkajalka VH16-018-1234
    26. Aaria (VRL-01733) - Fiktion Loistokas VH16-018-1237
    27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    28. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    29. Milja H. (VRL-10674) – Peanut Buttercup
    30. alex. (VRL-00136) - It's Alright arc9 VH14-029-0235

    Luokka 4. Helppo A: 30/30
    1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189
    2. Aaria (VRL-01733) - Fiktion Loistokas VH16-018-1237
    3. Bris (VRL-14307) - Runon Jalmari
    4. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
    5. Adsku (VRL-13542) - KV Enneuni
    6. Milja (VRL-00692) - Villahaan Ruutri VH16-018-0294
    7. alex. (VRL-00136) - Scotspine Domino Effect VH16-031-0127
    8. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Aivelo VH16-018-1214
    9. Hapero (VRL-06115) - Kiertolainen VH16-018-0986
    10. Bris (VRL-14307) - GW Seven Sins
    11. yaren (VRL-04468) - H.A. Kuoleman Lento VH11-018-1595
    12. Melina (VRL-11408) - Jukolan Jalavatar
    13. yaren (VRL-04468) - Kuuralehdon Milka VH15-018-1277
    14. Melina (VRL-11408) - Runon Lisette
    15. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Kykykeiju
    16. Milja H. (VRL-10674) – Kanajeejee
    17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
    18. eva (VRL-03938) - Quarttuor VH16-039-0006
    19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hurmaus VH16-018-0708
    20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102
    21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
    22. Ninni H. (VRL-05766) - Huvitutin Helena
    23. eva (VRL-03938) - Vidi Blanca VH16-029-0168
    24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531
    25. alex. (VRL-00136) - Just Saying arc9 ox VH14-003-0269
    26. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu
    27. Bris (VRL-14307) - EC Ameria
    28. Milja H. (VRL-10674) – Keikarin Jymyjätkä
    29. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu VH16-018-0904
    30. alex. (VRL-00136) - Scotspine Picture Perfect VH16-031-0004